česky english
Oblíbené inzeráty

Nabídka práce - Obchodní zástupce - Manažer obchodního týmu

Pracovní náplň:

Manažer obchodního týmu rozvíjí a řídí tým obchodníků.
Je odpovědný za obchodní rozvoj jednoho nebo více týmů.
Na denní bázi se setkává s podřízenými obchodníky a určuje jejich priority.
Vede obchodní tréninky a semináře.
Realizuje obchodní jednání s klíčovými klienty.
Buduje a pečuje o portfolio čerpaných služeb u klíčových klientů.

Profesní požadavky:

Hledáme aktivní, komunikativní osobnost.
Za klíčovou považujeme schopnost vytvořit a dlouhodobě rozvíjet obchodní tým a zajistit naplnění klíčových výkonnostních kritérií.
Praxe z finančnictví nebo služeb je vítaným doplňkem profesní minulosti, ale není podmínkou úspěchu.
Praxe na obdobné pozici je velkou výhodou.
Menší zkušenosti je možné nahradit nadšením a jasnou kariérovou vizí.
Podmínkou je manažerský a obchodní potenciál a vysoká motivace.

Nabízíme:

Profesionální IT zázemí.
Propracovaný systém managementu obchodního týmu založený na profesionalitě a individuální motivaci.
Kariérovou a příjmovou příležitost pro osobnosti s manažerskou budoucností
Odměnu bez horního omezení.
Profesi s vysokou prestiží a renomé.
Vysoce nadstandardní finanční ohodnocení významně oceňující obchodní růst týmu.

Flexibilní pracovní dobu po zapracování.

E-mail : kariera@krajanek.com

po – pá od 9:00  do 16:00

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Anketa

Kde nejraději nakupujete ?

Inzertní server (79x)

E-shop (655x)

Aukce (236x)

Celkem hlasovalo: 970

Přehled inzerátů v pravo:

Sociální sítě:

Novinky