česky english
Oblíbené inzeráty

Chyba načtení modulu. MOD_COMCAT_SEARCH_BOX

Hlavní strana - Levý sloupec:

Chyba načtení modulu. MOD_COMCAT_INSERT_AGENT_BOX

Efektivní a levné zvýšení návštěvnosti které poznáte :

Univerzální platební řešení 24 metod !

Inzerát můžete topovat kdykoliv, stačí kliknout na Objednat Topnutí, který máte u každého Vašeho inzerátu.

Každé topování je na 30 dnů, to znamená 1x topování 30 dnů !

V našem bazaru máte celkem 3 možnosti zvýhodnění vašeho inzerátu:

I.

Posunutí inzerátu na přední pozice: kdy je Váš inzerát posunut na první místo ve Vaší zvolené kategorii + podkategorii do doby, než jiný inzerent natopuje svůj inzerát větším počtem zaslaných plateb než Vy nebo než Vám topování nevyprší. Toto topování Vám zajistí, že Váš inzerát uvidí díky přednostní pozici mnohem více návštěvníků než obvykle.

II.

Propagace na titulní straně + Top-Box: V každé kategorii a podkategorii je na pravé straně celkem 8 top boxů, při využití tohoto zvýhodnění je Váš inzerát zviditelněn na jiném než běžném místě a tím se odlišuje od klasické inzerce v dané podkategorii. V případě, že v dané kategorii je takto natopováno více než 8 inzeratů, Váš inzerát se spravedlivě střída s jinými a není tedy stále po dobu natopování zobrazován v top boxu. Každým načtením stránky se zobrazí jiný inzerát, který byl do top boxu natopován. Zároveň se Váš inzerát v top boxu zobrazuje i na hlavní straně portálu, posouvá se však níže a níže dle toho, jak ostatní inzerenti využívají stejné topování do top boxu jako Vy.

III.

Třetí a poslední možnost je Zvýraznění inzerátu: Vašeho inzerátu, takzvané podsvícení. Váš inzerát je podsvícen narůžovělou barvou s odstínem do fialova, je takto návštěvníkovi více viditelný, více upoutá zrak a Váš inzerát je takto více prohlížen.

{#MODULE NOCACHE:MOD_comcat_top_box|3#}
TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Anketa

Kde nejraději nakupujete ?

Inzertní server (93x)

E-shop (664x)

Aukce (245x)

Celkem hlasovalo: 1002

Přehled inzerátů v pravo:

Sociální sítě:

Novinky