česky english
Oblíbené inzeráty

Goodgame poker


Karetní hra plná napětí

Máte i vy rádi karetní hry, při kterých se skvěle bavíte, riskujete a při kterých vám v žilách proudí krev? Pokud ano, tak mezi vaše oblíbence patří zajisté právě poker. Jedná se o velmi populární hru, která se hraje nejčastěji v kasinech a kterou si může užívat naprosto každý, kdo má rád napětí a kdo rád riskuje. Nemusíte ale hned jezdit do kasina, pokud si chcete užít tuto karetní hru, můžete vsadit na online hru z dílny Goodgame, která si pro vás připravila promyšlenou a povedenou zábavu v podobě Goodgame Poker. Tato hra je zcela zdarma, dá se hrát online a bez jakéhokoliv stahování.

Co je cílem hry?

Vašim cílem bude z karet, které máte v ruce, a z karet, které jsou vyložené na stole, vytvořit co nejlepší kombinace, která bude výherní. Celkem se hraje s padesáti dvěma kartami. Musíte být lepší než vaši protivníci, protože jinak byste danou hru prohráli, což zajisté nechcete. Vašim dlouhodobým herním cílem bude obrat své protihráče o co nejvíce žetonů, abyste se stali králem virtuálního pokerového stolu. Z toho tedy vyplývá, že tato hra není pouze o štěstí, budete muset promyslet také svou strategii, abyste opravdu vyhráli a abyste se stali nejlepšími. Naučte se tedy blufovat a prozkoumejte blíže všechna pravidla, bez kterých byste si tuto hru zkrátka nemohli užívat.

Pravidla jsou jednoduchá

Pravidla pro Goodgame Poker nejsou nikterak obtížná. Celou hru řídí jeden nezávislý člověk. Hra samozřejmě postupuje po směru hodinových ručiček. Před započetím každé hry musí každý hráč vložit do banku povinný poplatek, který se postupně může zvyšovat. Poté začne samotná hra, kde každý dostane do ruky dvě karty, které protihráči nevidí. Na stůl postupně přistane dalších pět společných karet, ze kterých musíte vytvořit již zmiňovanou nejlepší kombinaci. Během celé hry mohou všichni hráči navyšovat své sázky v závislosti na přicházejících kartách, anebo ze hry odstoupit. Je to snadné, a přitom tolik zábavné a efektivní.

Naučte se karetní kombinace

Abyste mohli být úspěšní, tak samozřejmě musíte znát veškeré karetní kombinace, které můžete vytvořit.