česky english
Oblíbené inzeráty

Goodgame Mafia / Ganster  - Staňte se obávaným šéfem podsvětí


Staňte se obávaným šéfem podsvětí

Líbili se vám vždy mafiáni? Chtěli byste poznat všechny taje a kouzla, které toto odvětví nabízí? Jestliže ano, pak nemusíte skládat různé zkoušky a hledat mafiánské bossy. Stačí začít hrát hru Goodgame Mafia neboli Goodgame Gangster, která nabízí možnost stát se skutečným mafiánem či mafiánkou.

Příběh vás dostane

Na začátku vás bude čekat několik jednoduchých úkonů. Budete si muset vytvořit svou postavu, se kterou si následně budete procházet hrou. Ve hře budete plnit nejrůznější úkoly, které budete přijímat od mafiánských kmotrů. Ti si vás nejdříve vyzkouší na lehčích úkolech, jejichž obtížnost kmotři budou postupně stupňovat, aby si ověřili, že právě vy jste mafián hoden nějakého povýšení. Ve hře tedy máte otevřené možnosti vývoje postavy, co se týče jednotlivých vlastností anebo třeba nákupu zbraní, jež jsou potřebné pro možnost plnění složitějších úkolů. Hra je celkově velmi pěkné zpracovaná a tak zaujme jak nenáročného hráče, který hledá oddychovou hru, tak i toho, který se neobejdete bez propracovaných detailů.
Podstatná část hry Goodgame Gangster je také kooperace s dalšími hráči. Můžete založit rodinu, která bude přijímat nové členy a stávat se silnější, anebo se již k nějaké založené připojit. Rodina samozřejmě znamená ochranu a nabízí určité výhody oproti tomu, kdybyste na vše byli sami.
Jednoznačné výhody hry Goodgame Mafia jsou tedy: Začněte tuto skvělou hru od světoznámé společnosti Goodgame hrát i vy. Jedná se o propracovaný systém, který si oblíbí jak ti mladší, tak ti starší. Nuda již nebude starostí, která by vás měla trápit, neboť budete mít zábavu v podobě dobývání městského podsvětí, kterou nabízí právě tato hra.
Goodgame Mafia je starý název tohoto skvělého počinu, který si můžete zahrát kompletně zdarma. Pokud tedy někde naleznete tuto hru pod označením Goodgame Gangster, pak se ničeho nelekejte. Jedná se o stejnou verzi, která je však oproti té starší již aktualizovaná.
Líbí se vám představa, že žijete život mladého a nadějného gangstera? Chcete se probít městskou džunglí a dosáhnout na post toho nejobávanějšího mafiána? Goodgame Gangster vám tuto možnost nabízí. Stačí si založit účet a začít hrát tu web-browser přímo z internetového prohlížeče. Nakupujte vybavení na černém trhu, vylepšujte postavu, porážejte mafiánské bossy, anebo třeba spolupracujte se svými přáteli. Tato hra je mnohem víc, než si budete v prvních chvílích hraní myslet. Přesvědčte se na vlastní kůži, že být v dnešní době obávaný a známý mafián, není vůbec složité, ba naopak.