česky english
Oblíbené inzeráty

Goodgame Empire - goodgame empire přes celou obrazovku - good empire

Postavte impérium a dobijte svět

Hledáte kvalitní budovatelskou hru, která by vám nabídla obrovské možnosti a volnost počínání? Chcete stavět město, anebo spíše bojovat? Ať už máte bojovného anebo stavitelského ducha, věřte, že online hru Goodgame Empire si zamilujete.
Počin velmi známé herní společnosti Goodgame s názvem Empire nabízí hráčům velmi otevřené možnosti, co se týče tohoto virtuálního světa. Člověk, který tuto hru začne hrát, bude moci rozvíjet svou malou vesničku nesčetnými způsoby, bude moci bojovat jak proti svým reálným kamarádům, tak proti lidem, které nikdy neviděl, anebo si bude moci žít pouze svůj život a starat se o svůj virtuální lid. Možnosti online hry Goodgame Empire jsou tedy skutečně bohaté.
Na co se můžete těšit?

 

Herní systém se může zdát ze začátku poměrně divoký, ale věřte, že si na něj velmi rychle zvyknete. Po několika možných neúspěších přijdete na to, jak celá hra funguje a zanedlouho již budete stavět první hradby či vojáky, které začnou bránit vaše vzrůstající impérium. Je však důležité myslet i na to, že obyvatele svého impéria musíte neustále krmit. K tomu slouží občanské budovy, bez kterých byste nemohli vést spokojené království. Další skupinou velmi důležitých budov jsou budovy vojenské, mezi které patří například kasárny, které budou produkovat vojáky nejenom pro vaši obranu. Zajímavostí je také možnost stavět nejrůznější okrasné objekty, které příznivě ovlivní morálku vašich obyvatel a poslouží pro celkovou úpravu veřejného pořádku. Hra tedy nabízí velmi bohaté možnosti, a to především v režimu stavba.
Je však důležité vědět, že k tomu, abyste mohli stavět budovy či verbovat vojáky, potřebujete suroviny. Základní suroviny v této hře jsou dřevo, kameny a jídlo. Jednotlivé suroviny budete získávat postupným těžením, v případě jídla si jej budete vyrábět například na farmách. Suroviny byste již měli, ale to, za co si budete kupovat vojáky či útočit, je zlato. To získáváte pomocí daní, anebo rabováním cizích hradů. Skvělé je také plnit úkoly, které jsou v případě hry Goodgame Empire skutečně různorodé a rozhodně nepřestanou bavit. Tímto způsobem můžete získat další zlaťáky navíc, ale také potřebné zkušenosti, které vám okryjí další možnosti hry.

Užívejte si hraní zdarma

Celý popis hry Goodgame Empire je velmi obsáhlý. Věřte, že opravdu všechny vlastnosti a výhody této hry najdete až při samotném hraní. Rozhodně na nic nečekejte, ale zaregistrujte se a začnete naprosto zdarmahrát. Tímto si dopřejete zábavu nejenom na deštivé letní či studené zimní dny.