česky english
Oblíbené inzeráty

Goodgame Big Farm - Staňte se virtuálním farmářem


Staňte se virtuálním farmářem

Goodgame Bigfarm je velmi populární světová hra z farmářského prostředí, která je založená na strategii. Jedná se o oblíbenou zábavu pro malé i pro velké nadšence. Tato hra si našla fanoušky po celém světě, v dnešní době ji hraje kolem milionu nadšených hráčů, kteří mají své krásné farmy, o které se pečlivě starají. Přidejte se tedy i vy do této herní komunity a staňte se alespoň virtuálním farmářem, který udělá pro svůj statek zcela všechno.

Bylo nebylo…

Celá hra začíná tak, že vás strýček George je již příliš starý na to, aby zvládal chod své veliké farmy. Právě proto se obrátí na pomoc právě k vám a svěří vám chod jeho farmy do vašich rukou. Díky nepříliš veliké péči strýčka George budete mít spoustu práce, protože farma je zanedbávaná a nepříliš udržovaná. Budete muset okamžitě začít jednat a dostat farmu zpět na vrchol slávy. Budete muset začít chovat nejrůznější domácí zvířata, pěstovat zeleninu, najímat zaměstnance a starat se i o další záležitosti, jako třeba o výdaje a příjmy. Je to výzva, jdete do toho?

Postarejte se o farmu

V této hře se rozhodně jen tak nezastavíte, budete mít spoustu práce nad hlavu. Nebudete vědět, co dělat první, máte toho totiž za úkol opravdu spoustu:

Zdarma a s přáteli

Největší výhodou Goodgame Bigfarm je to, že je zcela zdarma. Může ji hrát tedy každý, kdo má přístup k internetu. Není potřeba cokoliv stahovat anebo něco instalovat, budete moci hrát online a vždy se následně přihlásit již ke své stávající hře, abyste nemuseli začínat neustále od začátku. Je to tedy opravdu výhodná možnost, jak si užívat hraní světové hry zcela zadarmo a prakticky kdykoliv. Velikou výhodou této hry je také to, že ji můžete hrát se svými přáteli. Pokud nemáte žádné přátele, kteří by hráli tuto hru, tak můžete hrát s lidmi po celém světě a navazovat nová přátelství. Tato hra rozhodně není tedy pouze pro jednoho, můžete ji sdílet s mnoha dalšími lidmi. Výhody jsou tedy jasné, je to hra, která je naprosto zdarma, kterou si mohou užívat naprosto všichni a kterou si můžete zahrát i se svými blízkými – co více si tedy přát? Podlehněte i vy příjemnému hracímu prostředí a užívejte si virtuální život na farmě, který si rozhodně i v takové podobě zamilujete.