česky english
Oblíbené inzeráty

Bazar - Inzerce - Meteoradar - Krajanek

Vítá Vás bazar Krajanek.com, který nabízí všem uživatelům možnost inzerování.

 

Internetový bazar a inzertní portál, kdemůžete zadávat inzeráty ( nabídku a poptávku).

Do jednotlivých sekcí našeho bazaru může být vložena libovolná soukromá i firemní inzerce.žete jednoduše inzerovat nebo v inzerci najít, co potřebujete?

 

Celkově Bazar nabízí obchodní příležitosti a inzerci v hodnotě necelých sedmi miliard Kč. Další výhodou inzerování zde je široký výběr kategorií (mini bazar, bazar zbraní a strojů, atd.), možnost připojení až šesti fotografií, snadná správa vašeho účtu a export inzerátů na nejoblíbenější sociální síť Facebook a Google plus zdarma.

 

To své podle potřeby zde najde každý, ať už jde o prodej či poptávku po autech, realitách, elektronice, oblečení a celé řadě dalších produktů. Nechybí zde ani nabídky a poptávky po práci a brigádách, službách a řemeslech či dokonce seznámení.

 

Prodejte nebo kupte použité zboží za výhodnou cenu v bazaru.Každý den Vám naše inzerce nabízí velké množství přidaných inzerátů zdarma od uživatelů a firemních inzerentů. Bude-li se Vám inzerce líbit, budeme rádi, pokud se o nás zmíníte Vašim přátelům nebo jednoduše kliknete na tlačítko to se mi líbí v inzertní části bazaru.

 

Inzeráty vložené v našem bazaru jsou ihned publikovány a ihned jej mohou prohlížet zákazníci. Registrací získáte v bazaru mnoho výhod. Máte tak větší šanci uskutečnit prodej či koupi v naší inzerci. A nejen to jsou hlavní důvody proč můžete využít naší inzerce zdarma a nevyužít třeba kamenný bazar. Vyzkoušejte si náš bazar a začněte s inzercí hned teď!

Goodgame hry, meteoradar, aktuální nabídka práce

Hlavní kategorie Bazaru a inzerce

Hlavní strana - Reklama:

Nejnovější inzeráty v bazaru

Zarob si na svoje sny

Zarob si na svoje sny

2015-05-04 17:32:47, Obchod a prodej, Slovensko

Nabídka: Sme obchodno - poradenska firma posobiaca v oblasti spotrebneho tovaru - Wellness priemysel a rozsirujeme nase...

detail
Campová svítilna RUSTIKALE 19002025

Campová svítilna RUSTIKALE 19002025

2015-05-02 10:06:19, Ostatní, Celesvětově

Nabídka: Svítilna se dvěma zářivkami 4W - replika petrolejky. Vhodná na chatu, do stanu a pod. Napájení: 8 x monočlánek, svět...

detail
Káždý obchod,každá webová stránka pořebuje reklamu

Káždý obchod,každá webová stránka pořebuje rekl...

2015-04-30 21:10:21, Reklama a reklamní služby, Celesvětově

Nabídka: Chcete být více vidět?,internetová reklama je jedna z efektivních metod jak oslovit lidi nejen z Vašeho okolí ale z c...

detail
Sekání trávy

Sekání trávy

2015-04-30 16:05:03, Zahradník, Hlavní město Praha

Nabídka: Naše nabídka Úklidové služby mytí oken a další Starost o zahradu komplexní péče o zeleň Vyklízení ohlídání a další...

detail
New vážně úvěr příležitost

New vážně úvěr příležitost

2015-04-29 22:21:34, Ostatní, Celesvětově

Poptávka: New vážně úvěr příležitost Máte finanční problémy, nebo chcete, aby se tento sen tvůj s fondy? Potřebujete úvěr zap...

detail

Bazar Hlavní strana - reklama 2:

Další výhodou inzerování zde je široký výběr kategorií (mini bazar, bazar zbraní a strojů, atd.), možnost připojení až šesti fotografií, snadná správa vašeho účtu a export inzerátů na nejoblíbenější sociální síť Facebook. Všechny základní služby jsou zdarma, nicméně prostřednictvím velké škály platebních metod (až 16 způsobů) můžete svůj inzerát topovat. Tím se inzerát zobrazuje více na očích a pravděpodobnost jeho úspěchu exponenciálně roste. Samozřejmostí je možnost plně automatických exportů pro realitní kanceláře, autobazary, cestovní agentury, e-shopy, bazary a ostatní.

 

Online hry – zábavné animované hry, když si chcete ukrátit čas, s oblíbenými tématy jako farmaření, vaření, budování vlastní říše a podobně.

 

Meteoradar – nejaktuálnější informace o počasí, vhodné při plánování cest, zahrnuje celou Evropu. Data jsou shromažďovány prostřednictvím radiolokátoru mapujícího srážkovou oblačnost.

 

TOP inzeráty
Anketa

Přehled inzerátů v pravo:

Sociální sítě:

Novinky

SLOVNÍ TVARY: bazar ~ bazare ~ bazarech ~ bazarem ~ bazaru ~ bazarům ~ bazary 2015-04-22 19:19:57

SLOVNÍ TVARY: bazar ~ bazare ~ bazarech ~ bazarem ~ bazaru ~ bazarům ~ bazary

Novinky v bazaru 2015-04-22 19:17:03

Novinky v bazaru mužete sledovat přes RSS - http://krajanek.com/public/rss/bazaar/rss.php

Přidali jsme novou kategorii 2015-04-22 19:13:20

Přidali jsme nové kategorii - Www stránky